Technologia ważenia pozwalająca na optymalne kształtowanie procesu ważenia i pakowania Snaki

  • Maksymalna wydajność i zwiększona produktywność pozwalają na optymalizację procesu pakowania Snaki.
  • Doskonała precyzja naważarki wielogłowicowej / wagi dozującej Yamato pozwala na minimalizację strat produktowych.
  • Dozowanie, mieszanie i napełnianie Snaki różnego rodzaju: Naważarka głowicowa Yamato umożliwia napełnianie opakowań o wadze od 1 g do 20 kg.

Naważarki Yamato to idealnie dobrana technika ważenia i odpowiednie rozwiązania w zakresie pakowania zważonych produktów, takich jak Snaki.

Yamato oferuje indywidualne rozwiązania do ważenia produktów, m. in. takich jak: chipsy, paluszki słone, obwarzanki, przekąski słone, krakersy, orzeszki ziemne, przekąski, snaki azjatyckie i miksy krakersów ryżowych.

Yamato na polu: Snaki

Wiele z tych produktów podlega szczegółowym przepisom w zakresie ważenia i pakowania.

Snaki to produkty lekkie, bardzo wrażliwe na uszkodzenia. Często posiadają zewnętrzną warstwę oleju lub przypraw. Naważarki wiegłowicowe Yamato pozwalają na szybkie i wydajne ważenie oraz pakowanie różnych produktów zgodnie ze specyfikacją. Koncepcja indywidualnego rozwiązania dostosowanego do potrzeb Klienta i jego produktów powstaje w ramach wspólnych prac projektowych.

Tutaj istnieje możliwość wyboru pomiędzy wagami dozującymi, napełniającymi, kombinacyjnymi sterowanymi komputerowo, liczącymi oraz kontrolnymi, które pozwalają na stworzenie optymalnej linii pakującej.

Optymalne funkcje czyszczące w procesie ważenia i pakowania Snaki

  • W pełni uszczelnione naważarki wielogłowicowe oraz wagi kontrolne – oba typy wag zbudowane są z wysokowartościowej stali szlachetnej-spełniają najwyższe standardy higieniczne IP65 oraz IP67 i doskonale nadają się do ważenia i pakowania produktów grupy Snaki.
  • Bezszwowa konstrukcja zasobników (YDB, Yamato Diffusion Bonding) zapobiega osadzaniu się pyłu i bakterii na powierzchni pojemników. Dzięki temu naważarka po krótkim czyszczeniu jest gotowa do ważenia i pakowania kolejnych produktów.

Minimalizacja przestojów wagi i linii pakującej Snaki

  • Dokładny system sygnalizacyjny, jak np. funkcja alarmu lub sygnalizacja terminu wymiany części zużywających się pozwalają na skrócenie przestojów maszyn i urządzeń. Dzięki temu naważarka wielogłowicowa i waga napełniająca są zawsze stuprocentowo sprawne.

Yamato Multihead Weighing Snacks

Multihead weigher for Snack

Further Recommendations