Technologia ważenia pozwalająca na optymalne kształtowanie procesu ważenia i pakowania

  • Maksymalna wydajność i zwiększona produktywność pozwalają na optymalizację procesu pakowania Produkty chemiczne.
  • Doskonała precyzja naważarki wielogłowicowej / wagi dozującej Yamato pozwala na minimalizację strat produktowych.
  • Dozowanie, mieszanie i napełnianie Produkty chemiczne różnego rodzaju: Naważarka głowicowa Yamato umożliwia napełnianie opakowań o wadze od 1 g do 20 kg.

Naważarki Yamato to idealnie dobrana technika ważenia i odpowiednie rozwiązania w zakresie pakowania zważonych produktów, takich jak Produkty chemiczne.

Naważarki wiegłowicowe Yamato pozwalają na szybkie i wydajne ważenie oraz pakowanie różnych produktów zgodnie ze specyfikacją.

Yamato oferuje indywidualne rozwiązania do ważenia produktów, m. in. takich jak: tabletki do zmywarek, tabletki do prania, proszek do prania, środki piorące, proszki chemiczne, aplikacje proszkowe.

Yamato na polu: Produkty chemiczne

Wiele z tych produktów podlega szczegółowym przepisom w zakresie ważenia i pakowania. Yamato oferuje specjalne wagi przemysłowe do ważenia i pakowania aplikacji proszkowych.

Są to w pełni zautomatyzowane wagi kombinacyjno-dozujące wyposażone w osłony przeciwpyłowe i odsys pyłu. Koncepcja indywidualnego rozwiązania dostosowanego do potrzeb Klienta i jego produktów powstaje w ramach wspólnych prac projektowych.
Tutaj istnieje możliwość wyboru pomiędzy wagami dozującymi, napełniającymi, kombinacyjnymi sterowanymi komputerowo, liczącymi oraz kontrolnymi, które pozwalają na stworzenie optymalnej linii pakującej.

Yamato oferuje specjalne wagi przemysłowe do ważenia i pakowania aplikacji proszkowych. Są to w pełni zautomatyzowane wagi kombinacyjno-dozujące wyposażone w osłony przeciwpyłowe i odsys pyłu.

Optymalne funkcje czyszczące w procesie ważenia i pakowania

  • W pełni uszczelnione naważarki wielogłowicowe oraz wagi kontrolne – oba typy wag zbudowane są z wysokowartościowej stali szlachetnej-spełniają najwyższe standardy higieniczne IP65 oraz IP67 i doskonale nadają się do ważenia i pakowania produktów grupy Produkty chemiczne.
  • Bezszwowa konstrukcja zasobników (YDB, Yamato Diffusion Bonding) zapobiega osadzaniu się pyłu i bakterii na powierzchni pojemników. Dzięki temu naważarka po krótkim czyszczeniu jest gotowa do ważenia i pakowania kolejnych produktów.

Minimalizacja przestojów wagi i linii pakującej Produkty chemiczne

  • Dokładny system sygnalizacyjny, jak np. funkcja alarmu lub sygnalizacja terminu wymiany części zużywających się pozwalają na skrócenie przestojów maszyn i urządzeń. Dzięki temu naważarka wielogłowicowa i waga napełniająca są zawsze stuprocentowo sprawne.

Further Recommendations