Dziękujemy bardzo za Państwa wizytę na Empack’u w Zurychu w Szwajcarii!

W dniach 11-12 kwietnia 2018 roku Yamato Scale miało zaszczyt zaprezentować się na targach w Zurychu w hali 4 w punkcie J31 na stanowisku naszego partnera Ultramatic AG.

Na najważniejszym wydarzeniu szwajcarskiego przemysłu opakowaniowego, nasi goście mieli okazję odkryć korzyści idące z użytkowaniem półautomatycznych wag wielogłowicowych Yamato.

Na swoim stanowisku, Ultramatic AG przedstawiał najnowsze dzieło Yamato z serii półautomatycznej: TSDW-206W, posiadające 14 głowic ważących o osiągach 30 WPM.

Nasz partner Ultramatic AG miał przyjemność wytłumaczyć, dlaczego prezentowana półautomatyczna waga wielogłowicowa potrafi jeszcze szybciej obsługiwać delikatne produkty bez utraty dokładności.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym odwiedzającym za przybycie i mamy nadzieję, że zobaczymy się z Państwem za rok!

Obecność Yamato na targach

Yamato było obecne na wystawie Ultramatic AG w hali 4 na stanowisku J31

Półautomatyczna naważarka wielogłowicowa
Yamato Scale TSDW-206W
z 14-oma wagami

naważarki wielogłowicowe przemysłowe wagi wielogłowicowe automatyczny układ dozujący dozownik wagowy kombinacyjny system ważenia kontrolnego waga kontrolna ishida przemysłowa technologia dozowania naważarka wielogłowicowa yamato ważenie dozowanie pakowanie

Co było na wystawie

Idealne rozwiązanie dla ważenia „trudnych” prodkutków na półki supermarketów, które muszą być zapakowane o tej samej wadze. Naważarki z tej serii są wyjątkowe dla rynku i zaspokajają potrzebę półautomatycznego pakowania produktu. Zapewniamy zwrot inwestycji w najkrótszym możliwym czasie.

  • Prędkość kombinacji od 25 do 30 WPM
  • Liczba głowic ważących 14
  • Waga netto dla przenośnika płaskiego 220 kg
  • Waga netto dla przenośnika w kształcie litery V 230 kg
  • Temperatura pracy od 0°C do 40°C
  • Dostępne zarówno z przenośnikiem płaskim jak i w kształcie litery V

Główny komputer oblicza pożądaną kombinację w ułamku sekundy i aktywuje taśmę przenośnika w odpowiednich jednostkach uruchamiających. Docelowa ilość produktu jest przesyłana gotowa do pakowania. Waga korzysta z 14 głowic ważących co pozwala na szybszą i dokładniejszą pracę.

Funkcje i zastosowanie półautomatycznych naważarek wielogłowicowych

Lokalizacja