Jaka przemysłowa waga wielogłowicowa spełnia wymagania potrzebne do ważenia pakowanych słodyczy?

Każdy produkt ma swoje unikalne cechy i należy o tym pamiętać podczas projektowania opakowania produktu. Jako uznany producent wag dozujących, Yamato Scale zapewnia optymalną przemysłową wagę wielogłowicową dla praktycznie każdego produktu. Prawidłowa konfiguracja dozowania – zarówno od strony mechanicznej, jak i elektronicznej – ma decydujący wpływ na jej wydajność.

Nasze najważniejsze porady w temacie ważenia cukierków zawijanych.

Ważenie cukierków pakowanych może się wydawać możliwe do osiągnięcia z prostszym automatycznym dozownikiem ważącym. Warto zapamiętać, że:

  • Nie należy bagatelizować ważenia tego produktu. Nawet jeśli zawijane cukierki wydają się prostym zadaniem należy pamiętać, że diabeł tkwi w szczegółach.
  • Trzeba pamiętać o zapewnieniu odpowiedniego dostarczania produktu. Można to osiągnąć za pomocą programowalnego wibracyjnego talerza rozprowadzającego z osobnym czujnikiem pomiarowym. Komunikacja między tym czujnikiem tensometrycznym, a komputerem linii produkcyjnej, zapewnia optymalną kontrolę taśm przenośnikowych.
  • Warto się upewnić, że części maszyny mające kontakt z produktem mają prawidłowy kształt i nachylenie. To określi szybkość procesu ważenia.
  • W przypadku tego typu aplikacji należy pamiętać o jakości i stosunku ceny do wydajności wagi. Konieczna jest prosta konserwacja i wydajność operacyjna. Jedną z najlepszych przemysłowych wag wielogłowicowych do ważenia zawijanych słodyczy jest naważarka Yamato ADW-A0314S należąca do serii ALPHA Advance. Jest ona bardzo wszechstronna, można ją przystosować przy niewielkim nakładzie pracy na przetwarzanie wielu różnych produktów.

A oto nasza ostateczna i najważniejsza wskazówka. Dotyczy to wszystkich aplikacji wag wielogłowicowych.

Przed podjęciem decyzji o inwestycji należy sprawdzić ważenie oryginalnego produktu w czasie rzeczywistym. Właściwości produktu muszą zostać przeanalizowane, aby umożliwić prawidłową konfigurację wagi.

Ponadto oferujemy kompleksową konsultację podczas projektowania idealnej wagi wielogłowicowej we współpracy z Państwem. Ta usługa oferowana przez Yamato Scale nie jest wiążąca.

Warto zapamiętać: tylko wybór odpowiedniej wagi wielogłowicowej gwarantuje optymalny proces pakowania!

Naważarka wielogłowicowa z serii ALPHA Advance

Naważarka wielogłowicowa z serii ALPHA Advance Yamato ADW-A-0314S | Niedrogie rozwiązanie ważenia i pakowania słodyczy

Tematy w tym artykule:

Dozowanie cukierków zawijanych, mieszanie poduktu, produkt pakowany, ważenie słodyczy, pakowanie cukierków zawijanych, naważanie cukierków, słodycze, żelki, produkcja, naważarki wielogłowicowe, przemysłowe wagi wielogłowicowe, automatyczny układ dozujący, dozownik wagowy kombinacyjny, kontrolny system ważenia, waga kontrolna, przemysłowa technologia dozowania.