Szkolenia techniczne webinaria

Rotacja personelu i rozwój technologiczny mogą zawsze prowadzić do tego, że personel operacyjny będzie przytłoczony kontrolą systemu pakowania. Zadbaj o bezpieczeństwo, regularnie szkoląc zaangażowane osoby, zapewniając w ten sposób odpowiednią obsługę wartościowych wag wielogłowicowych.

Demonstracje ustawień maszyn na żywo
Twoi pracownicy otrzymują wszystkie szczegóły dokładnie wyjaśnione.

Szkolenia w trybie Zoom

Dlatego oferujemy Państwu możliwość regularnego szkolenia swoich pracowników za pomocą szkoleń Zoom, pomimo ograniczeń w kontaktach. Dużą zaletą jest to, że Państwa pracownicy nie muszą przebywać w tym samym pomieszczeniu! Zmniejszają Państwo ryzyko zarażenia się i nie muszą uwzględniać harmonogramu zmian przy ustalaniu terminów.

Materiały szkoleniowe są dostosowane do tych wirtualnych lekcji i zawierają filmy i pomoce wizualne. Ponadto, pokazywane są demonstracje na żywo z naszego obszaru szkoleniowego. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują skrypt PDF z prezentowanymi treściami, który mogą wykorzystać jako książkę referencyjną.

Wszystkie pytania mogą być zadawane za pośrednictwem czatu lub trybu głosowego. Tworzona jest pełna zaufania i konstruktywna atmosfera szkolenia.

Webinaria na żywo

Te webinaria są prowadzone na żywo i na żądanie. Podczas szkolenia uczestnicy mogą zadawać pytania za pomocą czatu lub funkcji głosowych. Po pomyślnym ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę.

Terminy i treść szkolenia zostaną uzgodnione z Państwem wcześniej w ramach indywidualnej konsultacji.

Kolejną zaletą jest niski koszt szkolenia. Szkolenia w trybie Zoom całkowicie eliminują koszty podróży dla trenerów i uczestników.

Pomimo ograniczeń w kontakcie z maszynami zapewniacie Państwo ich prawidłowe użytkowanie. W ten sposób przedłużają Państwo ich żywotność w Państwa firmie.

Skorzystaj z wielu zalet tego wirtualnego szkolenia.

  • Bezpieczna obsługa maszyn
  • Brak ryzyka infekcji dla pracowników
  • Elastyczność czasowa
  • Brak kosztów podróży
  • Niskie wydatki finansowe
  • Brak zanieczyszczeń środowiska spowodowanych podróżą
Patrick Coursier

Patrick Coursier

Kierownik techniczny/obsługa klienta

“Ciągłe szkolenie operatorów jest niezbędne. Nasi klienci wiedzą, że niewłaściwe obchodzenie się z maszynami podczas procesu produkcyjnego i podczas późniejszego czyszczenia może mieć decydujący negatywny wpływ na żywotność maszyn. Poza tym, obsługa maszyny jest najważniejsza w celu osiągnięcia wysokiej wydajności w zakresie wagi i prędkości. Szkolenie to daje operatorom pewność, że są w stanie obsługiwać zaawansowane wagi w celu osiągnięcia optymalnych wyników. Zdecydowanie zalecamy skorzystanie z naszej oferty online, aby uniknąć przerw w ciągłym procesie szkolenia.”

 

Zalecenia te są oparte na 30-letnim doświadczeniu w Yamato Scale.

Skontaktuj się z nami już dziś i poproś o indywidualną ofertę szkoleniową. Chętnie Ci doradzimy!

E-Mail: service@yamatoscale.com
Hotline: +49 (0)2154 9159-0

Tematy w tym artykule

Webinaria, szkolenia techniczne, Zoom, ograniczeń w kontakcie, wirtualnych lekcji, filmy, demonstracje na żywo, czatu, naważarki wielogłowicowe, wagi wielogłowicowe, automatyczny układ dozowania, wagi kontrolne, naważarki, kontrola, wykrywacz metali, system podawania, naważarki kombinacyjne, wagi przemysłowe, produktów kruchych, kompleksowe rozwiązania linii pakujących, zintegrowane linie pakujące