Wagi kontrolne o innowacyjnej konstrukcji z intuicyjnym menu, prostą obsługą i niezawodnymi wskazaniami

Logo

Na przestrzeni ostatnich lat produkcja dynamicznych wag kontrolnych stała się trzonem działalności Yamato Scale. Niezmiennie od kilku dziesięcioleci Yamato wyznacza trendy w technologii naważania produktów przemysłowych.

Proponowane rozwiązania technologiczne wytyczają kierunek rozwoju całej gałęzi przemysłowej.

Wagi kontrolne o innowacyjnej konstrukcji z intuicyjnym menu, prostą obsługą i niezawodnymi wskazaniami

Wagi kontrolne o wyjątkowej wydajności

Zdobyte doświadczenie Yamato wykorzystuje także przy opracowywaniu zupełnie nowych systemów naważania. Z dumą możemy powiedzieć, że wszystkie trzy serie dynamicznych wag kontrolnych – seria G, seria I oraz najnowsza seria J – spełniają najwyższe wymagania w zakresie jakości. Nasi wieloletni klienci już dawno temu przekonali się o wydajności naważarek Yamato i z entuzjazmem przyjęli możliwość zakupu nie tylko naważarek wielogłowicowych, ale także wag kontrolnych produkcji Yamato.

A co stanowi o niezwykłości dynamicznych wag kontrolnych produkowanych przez Yamato? Dla przykładu przyjrzyjmy się wagom kontrolnym serii J.

Znajdziemy tutaj cały szereg cech, które nasi klienci sobie bardzo cenią. Zaliczyć możemy do nich w pierwszej kolejności doskonałą wydajność. W zależności od produktu i modelu waga może zważyć aż 480 opakowań na minutę. Elastyczna konstrukcja wag kontrolnych umożliwia zastosowanie w każdych warunkach. Indywidualne kombinacje tworzone w zależności od długości całkowitej, wysokości, a także szerokości taśmy transportującej, to w tych warunkach rzecz łatwa i nieskomplikowana.

Ale najważniejszym argumentem jest tutaj niezwykle proste zastosowanie wag kontrolnych. Dzięki funkcji „Easy Setting“ nawet niedoświadczony personel jest w stanie przeprowadzić operację przestawienia produkcji. Wystarczy krótki instruktaż, aby niewykwalifikowani pracownicy mogli samodzielnie ustawić parametry wagi kontrolnej, odpowiednie dla nowego produktu. W ten sposób nasi klienci zyskują cenny czas i mogą zrezygnować z personelu nadzorującego. Inteligentna technologia zastosowana w wagach dokonuje pomiaru gabarytu produktu i automatycznie ustawia funkcję kontrolną. Zaledwie kilka kliknięć w menu użytkownika pozwala na niezawodne uruchomienie procesu ważenia.

Wagi kontolne serii J stanowi innowacyjną wersję bardzo popularnej serii I.

Wagi kontrolne charakteryzujące się dokładnością i elastycznością

Opakowania nieodpowiadające zadanym parametrom są eliminowane za pomocą systemu odrzutu pneumatycznego lub elektrycznego. Realizacja samego procesu wyśluzowywania możliwa jest w kilku wariantach. A niezwykłe jest tutaj to, że nawet duże opakowania i masy nie mają wpływu na precyzję eliminowania.

Wysoka dokładność dynamicznych wag kontrolnych Yamato – i to we wszystkich seriach – wynika z zaawansowanego zastosowania tensometru firmy Yamato., który minimalizuje czas stabilizacji i umożliwia wysoką szybkość ważenia.

Wagi kontrolne Yamato spełniają wymagania systemu HACCP oraz GMP. Każda seria i każdy model gwarantuje wysokie standardy bezpieczeństwa w zakresie higieny.

W standardowym wyposażeniu wag kontrolnych znajdziemy także wiele innych ułatwień, jak np. kolorowy wyświetlacz dotykowy, możliwość zaprogramowania  300 receptur i wskazówki dotyczące prac konserwacyjnych. Ponadto seria J posiada szeroką paletę funkcji dodatkowych, które gwarantują większy komfort i bezpieczeństwo.

Wysoka dokładność dynamicznych wag kontrolnych Yamato wynika z zaawansowanego zastosowania tensometru firmy Yamato.

Opcja dostawy z niezawodnym detektorem metalu. Kombinacja ta charakteryzuje się elastycznością pozwalającą na wielostronne zastosowanie.

Wagi kontrolne z niezawodnym wykrywaczem metalu

Wszystkie modele wag kontrolnych Yamato z serii J wyposażone zostały w wysokowydajne detektory metalu.

Dopełniają one listę zalet wysokowydajnych wag kontrolnych serii J. Ale najważniejszym atutem tych urządzeń jest niewątpliwie doskonały stosunek ceny do jakości. Cena plasuje się w sektorze niskobudżetowym.

Walter ten Bruggencate

Kierownik Sprzedaży w Europie

Wagi kontrolne z najlepszym stosunkiem ceny do wydajności

 

Tym samym udało nam się wyprodukować inteligentną, wytrzymałą i elastyczną serię wag kontrolnych, które spełniają najnowocześniejsze wymagania technologiczne. A co najważniejsze, ich cena pozostaje wciąż przystępna.

 

„…Te zalecenia opierają się na 20-letnim doświadczeniu w Yamato Scale.…“

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dalsze informacje na temat wag kontrolnych i wykrywaczy metali:

E-Mail: sales@yamatoscale.com
Hotline: +49 (0)2154 9159-0

Tematy w tym artykule

Wagi kontrolne dynamiczne, Wykrywacz metalu, Naważarki, Naważarki wielogłowicowe, Wagi kombinacyjne, Automatyczny układ dozowania, System podawania, Naważarki kombinacyjne, Wagi przemysłowe, Wagi dynamiczne